• Kad mūsų vaikai čia jaustųsi saugūs... (© Nuotraukos autorė - Kastė Mašidlauskaitė)

  • Kad jaukumą čia kurtume patys... (© Nuotraukos autorė - Kastė Mašidlauskaitė)

  • Kad puoselėtume tai, ką turime... (© Nuotraukos autorius - Ojaras Mašidlauskas)

  • Kad būtume vieningi... (© Nuotraukos autorė - Vaida Markevičiūtė)

  • Kad didžiuotumės, jog gyvename būtent čia... (© Nuotraukos autorius - Vaidotas Motiejūnas)

Kadastriniai matavimai, teritorijų planavimas, geodezija

Esu profesionalas, sukaupęs didelę patirtį, šioje srityje besidarbuojantis nuo 2002 m. Turiu visus kvalifikacijos pažymėjimus, kuriesuteikia teisę atlikti išvardintus darbus. Nuolat tobulinu savo kvalifikaciją, naudoju modernią programinę įrangą, licencijuotas programas ir duomenų apdorojimo techniką (GPS imtuvus, lazerinius tacheometrus). Parengtas kadastrinių matavimų bylas, projektus ir geodezines nuotraukas derinu su visomis reikalingomis institucijomis. Išvardintus darbus galiu atlikti visoje Lietuvos teritorijoje, taip pat didelę kameralinių darbų (duomenų užsakymas, braižymas, bylų rengimas) dalį atlieku Trakų Vokėje, todėl užsakyti darbus ir gauti paruoštas kadastrinių matavimų bylas, projektus ir geodezines nuotraukas galite neiškėlę kojos iš Trakų Vokės... :)

KADASTRINIAI MATAVIMAI: Žemės sklypų; Statinių – pastatų ir Inžinerinių tinklų kadastriniai matavimai, Žemės sklypų ribų ženklinimas ir riboženklių atstatymas.

TERITORIJŲ PLANAVIMAS: Žemės sklypų padalijimas, atidalijimas, sujungimas ar perdalijimas; Įsiterpusio valstybinės žemės ploto sujungimas su besiribojančiu žemės sklypu; Žemės sklypų formavimas valstybinėje žemėje (esamoms susisiekimo komunikacijoms, aikštėms ir kitoms viešosioms erdvėms, kapinėms, paplūdimiams, parkams, skverams ir kitiems želdynams eksploatuoti, kultūros paveldo objektų užimtoms teritorijoms arba esamiems statiniams eksploatuoti, taip pat naujų valstybinės žemės sklypų formavimas); Pagrindinės žemės naudojimo paskirties ir (ar) žemės sklypo naudojimo būdo (-ų) keitimas.

GEODEZIJA: Topografinių nuotraukų sudarymas, atnaujinimas; Pastatų, požeminių komunikacijų kontrolinių, geodezinių nuotraukų sudarymas; Statinių ašių nužymėjimas vietovėje; Žemės naudojimosi tvarkos nustatymo ir (arba) servitutų nustatymo planų sudarymas notarinei sutarčiai; Statybos geodezinė priežiūra. 

Mūsų rėmėjai:

Mūsų draugai:

Savivaldybė     

Gyventojų forumas Facebook'e: